O mně

svatební fotograf Libor Vrška

Jmenuji se Libor, s radostí budu Váš svatební fotograf a opravdu velice rád za Vámi přijedu až na kraj světa.

Svůj první foťák jsem dostal v 6 letech a od té doby jsem ho nepustil z ruky. Vystudoval jsem fotografickou školu a mám doktorát ze svatební a portrétní fotografie. Celkem fotím více než 40 let. :)) To je ale blbost, co? To mi asi nikdo neuvěří, že?

Tak a teď zcela vážně. První zrcadlovku jsem si pořídil až v roce 2012. Proběhlo focení dovolené, syna a pak ležela v šuplíku. Za nějaký čas jsem foťák oprášil a tak nějak začal cvakat, cvakat, cvakat a časem se z focení stala vášeň, které jsem začal dávat skoro vše. Fotografie není jen můj koníček, je to spíše závislost a jsem velmi šťastný, že mohu napsat i “je to má práce, ta nejlepší na světě“.
Dávám tomu opravdu vše. Vždy se na nové svatební fotografie těším stejně jako vy, právě proto je budete mít ode mne odevzdány do 3 týdnů. A pokud budete na fotky opravdu spěchat, tak můžete využít volitelné nabídky expresního dodání. Věřím, že žádná nevěsta nechce na fotky čekat věčnost.
Kvalitu ale v žádném případě nestavím na druhou kolej. Posouzení ale nechám na Vás.

Nebo si můžete přečíst svatební reference, snad Vám to pomůže při rozhodování.

 

Milé snoubenci, pokud jste dočetli až sem a líbí se Vám zachycené okamžiky, tak už dále neváhejte a napište si o rezervaci termínu. S klidnou duší mi můžete i tykat, protože na svatbě vždy preferuji tykání. Nedokážu si představit situaci “paní Nováková postavte se mi tady, polibte pana Nováka”.

Pro zjištění volných termínů a rezervaci, prosím využijte odkaz na svatební vyhledávač PROWEDDY .

 

 

 

Fotograf Libor Vrška na Firmy.cz