podzimní focení v Ostravě

Podzimní focení venku

16.10.2023

Darujte svým blízkým ten nejkrásnější dárek na který se nezapomíná. Dárek v podobě fotografií plných štěstí, lásky a podzimní atmosféry.

 

KDE?

Ostrava-Jih, park v Bělském lese naproti restaurace Dakota. MHD zastávka Bělský les. Níže naleznete mapku. Odkaz na Google mapy ZDE.

PRO KOHO JE FOCENÍ VHODNÉ?

Asi nejvhodnější je toto focení vhodné pro rodiny s dětmi.

KDY?

V říjnu a listopadu podle počasí. V časech od 10-15 hod. Pro dohodu termínu využijte prosím kontaktní formulář níže (vyberte datum a poté můžete vybrat i čas od-do), nebo Instagram, nebo popřípadě na telefonním čísle 608 856 330. Jelikož se jedná o focení venku, tak budeme limitováni počasím. Dohodneme si tedy přibližný termín a v případě špatného počasí najdeme termín nový.

JAK DLOUHO VÁNOČNÍ FOCENÍ TRVÁ?

Focení trvá přibližně hodinu, projdeme si celý park a vrátíme se zpět k parkovišti.

CO VZÍT SEBOU A NA SEBE?

To záleží čistě na Vás. Pokud možno žádné vykřičené barvy a bundy nebo  trička s nápisy. Pro nejmenší sebou vemte jejich oblíbenou koloběžku, hračku kočárek a tak podobně. A určitě nějakou sladkost jako odměnu. Ne pro mě, ale pro děti 🙂

KOLIK FOTOGRAFIÍ A ZA JAK DLOUHO?

Odevzdávám minimálně 10 ks mnou vybraných fotografií, které jsou profesionálně upraveny a jsou ve špičkové kvalitě. Odevzdávány budou do pěti dní v elektronické podobě pomocí odkazu, ze kterého fotografie stáhnete.

JAK PROBÍHÁ PLATBA?

Rezervace je platná až po zaslání zálohy. Zálohu prosím zasílejte ihned po dohodě termínu, aby nedošlo obsazení ateliéru jiným zákazníkem. Záloha je 1000,- a v případě Vašeho zrušení je nevratná! Doplatek za focení je splatný ihned po realizaci. Pokud k focení z důvodu počasí nedojde, peníze obdržíte zpět a nebo je můžete využít k vánočnímu focení, které připravuji.

Zálohy jsem zavedl vzhledem k častému bezdůvodnému rušení ze strany zákazníků.

JAKÁ JE CENA?

Cena podzimního focení je stanovena na 2.000,-

    Mapa parku a fotky z loňského vánočního focení. Brzy přidám i z tohoto podzimního.


    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

     

    Fotograf Libor Vrška na Firmy.cz