Vánoční focení v Ostravě

VÁNOČNÍ FOCENÍ V OSTRAVĚ

TERMÍNY JSOU BOHUŽEL VYPRODÁNY

Darujte svým blízkým ten nejkrásnější dárek na který se nezapomíná. Darujte svým blízkým originální dárek v podobě fotografií plných štěstí, lásky a vánoční atmosféry.

 

KDE?

V pronajatém ateliéru v Ostravě Mariánských Horách na ulici 28.října 184

KDY?

V listopadu a prosinci. Pro přesný termín využijte prosím kontaktní formulář níže, Facebook nebo Instagram. Prosím napište mi hned i přibližné dny (kromě neděle) a hodiny kdy se Vám to hodí. Brzy se Vám ozvu s nabídkou termínů. Děkuji.

JAK DLOUHO VÁNOČNÍ FOCENÍ TRVÁ?

Focení trvá půl hodiny až hodinu, po této době je u dětí těžké udržet pozornost a už nejsou tak veselé. Ale nemusíte se bát, jistě stihneme nafotit dostatečný počet krásných fotografií.

CO VZÍT SEBOU A NA SEBE?

Nejvhodnější je oblečení, které si oblékáte k Vánoční večeři. Pokud možno žádná trička s nápisy. Pro nejmenší sebou zabalte nějaký malý „Vánoční“ dáreček, který si rozbalí při focení. Můžete sebou vzít také nějakou sladkost nebo oblíbenou hračku.

KOLIK A ZA JAK DLOUHO FOTOGRAFIE OBDRŽÍTE?

Odevzdávám minimálně 12 ks mnou vybraných fotografií, které jsou profesionálně upraveny a jsou ve špičkové kvalitě. Odevzdávány budou do pěti dní v elektronické podobě v podobě odkazu na Google Drive, ze kterého fotografie stáhnete.

JAK PROBÍHÁ PLATBA?

Rezervace je platná až po zaslání zálohy. Zálohu prosím zasílejte ihned po dohodě termínu, aby nedošlo obsazení ateliéru jiným zákazníkem. Záloha je 1000,- a v případě zrušení Vámi je nevratná! Doplatek za vánoční focení je splatný ihned po realizaci.

Zálohy jsem zavedl vzhledem k častému rušení ze strany zákazníka.

JAKÁ JE CENA?

Cena Vánočního focení je 2.500,-


    One Reply to “VÁNOČNÍ FOCENÍ V OSTRAVĚ”

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *